Spółdzielnia mieszkaniowaMarcel

Aktualności

Pozostałe aktualności

Masz pytania?

Spółdzielnia mieszkaniowa Marcel

Radlin, ul Mariacka 30

Dane kontaktowe

(32) 456 72 10

 

 

Archiwum aktualności

Przetarg na wymianę pokryć dachowych.

Data dodania: 29-02-2012
Przetarg na wymianę pokryć dachowych. Informujemy o ukazaniu się ogłoszenia dotyczącego przetargu na wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokryć dachowych. Roboty te, są zadaniami z planu na rok bieżący.Materiały przetargowe będzie można uzyskać po złożeniu wniosku w formie elektronicznej.
czytaj całość »

Przetarg na wymianę pokryć dachowych.

Data dodania: 23-02-2012
Informacja dla oferentów. W najbliższy poniedziałek, t.j.: 27.02.2012 r. na łamach "Dziennika Zachodniego" ukaże się ogłoszenie dotyczące przetargu na wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokryć dachowych. Roboty te, są zadaniami z planu na rok bieżący.Materiały przetargowe będzie można uzyskać po złożeniu wniosku w formie e-mail, począwszy od dnia ukazania się tekstu w prasie.
czytaj całość »

Przetarg na dostawę i montaż stolarki okiennej na rok 2012.

Data dodania: 02-02-2012
Przetarg na dostawę i montaż stolarki okiennej na rok 2012. Rozstrzygnięto przetarg na dostawę i montaż stolarki okiennej na rok bieżący. Jak co roku przetarg został ogłoszony w prasie lokalnej (w naszym przypadku Dziennik Zachodni) poprzez zamieszczenie stosownego ogłoszenia. Informacja o przetargu została podana również za pośrednictwem portalu grupy Biznes Polska pod nr ID: 6230880. Otwarcie ofert nastąpiło 12.01.
czytaj całość »