Spółdzielnia mieszkaniowaMarcel

Aktualności

Pozostałe aktualności

Masz pytania?

Spółdzielnia mieszkaniowa Marcel

Radlin, ul Mariacka 30

Dane kontaktowe

(32) 456 72 10

 

 

Archiwum aktualności

PWiK Rybnik - nowe taryfy dla wody i ścieków od 01.04.

Data dodania: 14-03-2012
PWiK Rybnik - nowe taryfy dla wody i ścieków od 01.04. Informujemy o zmianach cen wody i ścieków, jakie wprowadza od 1 kwietnia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rybniku. Oznacza to podwyżki dla mieszkańców zasobów Spółdzielni przy ul. Paderewskiego 17, 19 oraz Lotników 3.
czytaj całość »

Wstrząs wysokoenergetyczny.

Data dodania: 09-03-2012
Wstrząs wysokoenergetyczny. Informujemy, że w związku z silnym wstrząsem górotworu w obszarze eksploatacji kopalni "Marcel", jaki miał miejsce wczoraj, t.j.: 08.03.2012 r. o godz. 20.19 przyjmujemy zgłoszenia z terenu zasobów Radlina, dotyczące stwierdzonych usterek budynków, mieszkań oraz instalacji.
czytaj całość »

Przetarg na lokale mieszkalne oraz użytkowe.

Data dodania: 02-03-2012
Przetarg na lokale mieszkalne oraz użytkowe. Informujemy, że w dniu 7 marca o godz. 10 w siedzibie Spółdzielni odbędzie się przetarg nieograniczony na ustanowienie i sprzedaż prawa odrębnej własności pięciu lokali mieszkalnych położonych w Radlinie oraz Wodzisławiu Śl. Przedmiotem postępowania będzie również najem ośmiu lokali użytkowych w Wodzisławiu Śl. oraz najem dwóch lokali mieszkalnych w zasobach w Radlinie.
czytaj całość »

Przetarg na wymianę pokryć dachowych.

Data dodania: 29-02-2012
Przetarg na wymianę pokryć dachowych. Informujemy o ukazaniu się ogłoszenia dotyczącego przetargu na wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokryć dachowych. Roboty te, są zadaniami z planu na rok bieżący.Materiały przetargowe będzie można uzyskać po złożeniu wniosku w formie elektronicznej.
czytaj całość »

Przetarg na wymianę pokryć dachowych.

Data dodania: 23-02-2012
Informacja dla oferentów. W najbliższy poniedziałek, t.j.: 27.02.2012 r. na łamach "Dziennika Zachodniego" ukaże się ogłoszenie dotyczące przetargu na wykonanie robót budowlanych polegających na wymianie pokryć dachowych. Roboty te, są zadaniami z planu na rok bieżący.Materiały przetargowe będzie można uzyskać po złożeniu wniosku w formie e-mail, począwszy od dnia ukazania się tekstu w prasie.
czytaj całość »